Ляльки Ельза та Анна з мультфільму Холодне серце з Олафом, набір 3 фігурки в подарунковій упаковці, висота 27 см
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 568224ubr
+380 (96) 941-75-80
Тетяна, Ватсап- +380 (66) 150-88-58Тетяна
- +380 (63) 800-33-08Тетяна, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ляльок Ельза, Анна та Олаф з улюбленого мультфільму Холодне серце (Frozen) стане чудовим подарунком для дитини!
Іграшки виконані з якісних матеріалів, мають гарно опрацьовані деталі обличчя та одягу.
🔹 У наборі:
-
2 ляльки — Ельза та Анна
-
фігурка Олафа
-
подарункова упаковка
Висота ляльок — 27 см.
Чудовий вибір для гри, колекції або подарунка на свято!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 9 см |
| Вага | 200 г |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в комплекті | 3 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект


