Парні кулони Fashion Jewelry Інь-Янь на ланцюжку 2 шт закохані друзі родичі
150 ₴
- В наявності
- Код: 1017
+380 (96) 941-75-80
Тетяна, Ватсап- +380 (66) 150-88-58Тетяна
- +380 (63) 800-33-08Тетяна, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина ланцюжка - 45+5 см.
В комплекті 2 кулона і 2 ланцюжки, при з'єднанні виходить одне ціле.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Вага | 15 г |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 24 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


