Подвійні кулони Fashion Jewelry на ланцюжку для закоханих 2 шт.
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 1015убр
+380 (96) 941-75-80
Тетяна, Ватсап- +380 (66) 150-88-58Тетяна
- +380 (63) 800-33-08Тетяна, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина - 45 см.
В комплекті 2 кулона і 2 мотузочки, при з'єднанні виходить ціле серце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Вага | 12 г |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


