

Сумка крос-боді жіноча шкіряна Karl Lagerfeld Simone Top Leather бежева
9 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65127
- +380 (66) 150-88-58Тетяна
- +380 (63) 800-33-08Тетяна, Вайбер
Модна, стильна та витончена дизайнерська сумка від Karl Lagerfeld нікого не залишить байдужим. Зухвала, смілива та водночас дуже акуратна сумка від всесвітньо відомого дизайнера Karl Lagerfeld
Оригінальна сумка крос-бодивід Karl Lagerfeld дасть вам сяяти кожну хвилину. Сумка додасть неймовірної елегантності та розкоші незалежно від того, які вбрання ви виберете.
Створена для сміливої й впевненої в собі жінки, яка любить привертати до себе увагу та залишати незабутнє враження.
Деталі:
Сумка кросс-боді
Матеріал: шкіра
Основна застібка: магнітна
Фурнітура золотистого кольору
Підкладка: текстиль
Плечовий ремінь: знімний регульований плечовий ремінь заввишки 39-68 см
Верхня ручка заввишки 12,7 см
Всередині: центральне відділення на підкладці
Колір: світло-коричневий, бежевий
Розмір: 24х16,5х7см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karl Lagerfeld |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 9 600 ₴


