Подвійні кулони Fashion Jewelry на мотузочках для закоханих 2 шт.
40 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 1016
+380 (96) 941-75-80
Тетяна, Ватсап- +380 (66) 150-88-58Тетяна
- +380 (63) 800-33-08Тетяна, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина – 45 см.
У комплекті 2 кулони та 2 мотузочки, при з'єднанні виходить ціле серце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Вага | 12 г |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴/пара


